آخرین آمار کرونا در کاشان

کرونا جان 6 کاشانی دیگر را گرفت/ یک نوزاد دوماهه در میان جان باختگان

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان آخرین آمار کرونا در کاشان در روز شنبه ۱۹ مهرماه سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم و بر اساس آخرین اطلاعیه صادر شده از طرف روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در طول ۲۴ ساعت گذشته در خصوص وضعیت کرونا در کاشان  در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل ۴۰ بیمار حاد تنفسی جدید بستری شده اند که از این بین ۳۶ بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و چهار بیمار نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده اند.

کرونا در کاشان

بر اساس این اطلاعیه تاکنون در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۲۵۰ بیمار و در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۱۸ بیمار بستری هستند که از این جمع ۵۱ نفر در بیمارستان بهشتی و سه نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت مراقبت های ویژه هستند.

در طول ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه شش نفر از همشهریان کاشانی نیز در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند که در میان آنها نوزاد پسر دو ماهه، سه آقای ۶۰، ۷۲ و ۸۳ ساله و دو خانم ۷۲ و ۸۶ ساله وجود دارد.

لازم به ذکر است با شناسایی ۴۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در کاشان تعداد کل مبتلایان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به چهار هزار و ۲۹۱ مورد افزایش یافت و تعداد کل ترخیص شدگان نیز به ۴۶۶۰ نفر رسید.


    علی
    (1) (0)

    علی

    مهر 19, 1399

    چطوری کلا 4 هزار و 660 بیمار کرونایی مرخص شدند ولی تعداد کل بیماران کرونایی 4 هزار و 291 مورد بوده؟ من که باورم نمیشه.دفعه بعد بپرسید تا حالا چند نفر مردند

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *