رئیس اداره جهاد کشاورزی:

29 واحد نانوایی در کاشان روز جمعه خودسرانه تعطیل کرده بودند

رئیس اداره جهاد کشاورزی کاشان از برخورد با ۲۹ واحد نانوایی که امروز جمعه خودسرانه و بر خلاف برنامه ریزی های صورت گرفته تعطیل کرده بودند خبر داد.

رضا مظلومی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از نانوایی‌های در سطح شهر اظهار داشت: گشت‌های بازرسی و نظارت جهادکشاورزی از نانوایان در صبح امروز (جمعه) جهت برخورد با واحدهای نانوایی که خود سرانه اقدام به تعطیلی غیر مجاز می‌کنند بازدید به عمل آوردند.

وی با اشاره به جزئیات گشت‌های صورت گرفته افزود: در این گشت بازرسی و نظارت که در غالب دو اکیپ دونفره از 67 واحد صنفی نانوایی بازدید صورت گرفت و تذکرات لازم در خصوص عدم عرضه نان بی‌کیفیت، تعطیلی خود سرانه و ساعات پخت داده شد.

مظلومی با بیان اینکه در این بازدید تعداد 29 واحد صنفی تعطیل بوده و 38 واحد دیگر به پخت نان فعالیت داشتند، گفت: مقرر شد آن دسته از واحدهای که روز جمعه طبق ابلاغ اتحادیه، جزء تقویم تعطیلی واحد نبوده، جریمه و کسر سهمیه شوند و پرونده آن‌ها پس از سیر مراحل اداری به تعزیرات حکومتی ارسال شود.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کاشان ابراز داشت: پرهیز از کم فروشی و گرانفروشی نان، عرضه خارج از شبکه آرد، فروش اجباری نان، رعایت دستور العمل های بهداشتی و استفاده از کارت‌خوان‌های جدید به صاحبان واحد های صنفی یادآوری شد.

مظلومی ضمن تقدیر و تشکر از واحدهای نانوایی که مقررات را رعایت می‌کنند، تصریح کرد: از شهروندان عزیز نیز تقاضا می‌شود واحدهای صنفی که رضایت دارند طی تماس تلفنی با شماره 124 یا 55451616 داخلی 240 واحد بازرسی و نظارت جهادکشاورزی اطلاع دهند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *