نرخ سرویس مدارس کاشان تعیین شد

نماینده انجمن اولیا و مربیان مدارس کاشان گفت: نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید تا مسافت سه کیلومتر 380 هزار تومان بصورت ماهانه تعیین و برای تصویب نهایی به شورای شهر و فرمانداری ارسال شده است.

محمد اسماعیلی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، افزود: مسافت بالاتر از سه کیلومتر دارای نرخ های بالاتر است که به عنوان مثال در مسافت 10 کیلومتر قیمت برای سرویس مدارس حدود 600 هزار تومان نرخ گذاری شده است.

وی تصریح کرد: به مدارس اجازه داده شده است به عنوان عامل اجرایی خودشان با سرویس های مدارس برای جا به جایی دانش آموزان توافق کنند ولی نمی توانند از نرخ مصوب بالاتر بگیرند.

اسماعیلی درباره نحوه نرخ گذاری سرویس مدارس گفت: کارگروه ماده 18 حمل و نقل دانش آموزان متشکل از رییس اداره آموزش و پرورش کاشان، مدیر سازمان حمل و نقل شهرداری و نماینده انجمن اولیا و مربیان مدارس کاشان است که پس از تعیین قیمت بر اساس آیین نامه برای تصویب نهایی به شورای شهر و فرمانداری ارسال می شود.

نماینده انجمن اولیا و مربیان مدارس کاشان با بیان اینکه قیمت تعیین شده 380 هزار تومان برای سه کیلومتر به طور خالص به رانندگان پرداخت می شود،گفت: در کارگروه ماده 18 حمل و نقل دانش آموزان در راستای حمایت از خانواده ها با مخالفت خود 30 تا 40 درصد قیمت پیشنهادی کارگروه را کاهش دادیم.

اسماعیلی درباره تاخیر در زمان تصویب نرخ سرویس مدارس گفت:  برای این اتفاق جلسات آن باید در خرداد ماه برگزار می شد ولی با توجه به نامعلوم بودن وضعیت شیوع کرونا و اینکه آیا مانند دو سال قبل مدارس مجازی خواهد بود در روند جلسات قیمت گذاری خلل ایجاد کرد..


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *