مصالحه 83 درصدی پرونده‌های قضائی در کلانتری‌های کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از مصالحه 83 درصدی پرونده‌های قضائی تشکیل شده در کلانتری های شهر کاشان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی با اشاره به مصالحه 83 درصدی پرونده‌ها در واحد مشاوره کلانتری‌های کاشان گفت:  در 9 ماهه سال جاری نزدیک به 2 هزار و 224 پرونده به واحدهای مشاوره و مددکاری کلانتری‌های فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان ارجاع داده‌شد.

وی بیشترین موضوعات پرونده‌های ارجاعی به واحدهای مشاوره و مددکاری کلانتری‌های فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در مدت مذکور را به ترتیب مشکلات خانوادگی، مسایل حقوقی و نزاع و درگیری عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان، کاهش تشکیل پرونده های قضایی ، حذف ماموریت‌های غیرضروری و توانمندشدن خانواده‌ها برای ادامه زندگی بهتر را از جمله تاثیرات مهم  واحدهای مشاوره پلیس بیان کرد.

سرهنگ بساطی با بیان اینکه تمامی خدمات مشاوره نیروی انتظامی در واحدهای مشاوره و مددکاری کلانتری‌ها به صورت رایگان انجام می‌شود اظهار داشت: به شهروندان توصیه می‌کنیم قبل از اینکه با رفتن به دادگاه و انجام شکایت مشکل خود را حل کنند سری به یکی از واحدهای مشاوره در کلانتری‌ها زده و از خدمات رایگان کارشناسان مشاوره نیروی انتظامی استفاده کنند و مطمئن باشند مشورت و راهنمایی تخصصی آنها را به نتیجه مطلوبتر رسانده و از درگیر شدن آنها با مسایل اجتماعی جلوگیری خواهد‌کرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *