مزایده فروش خانه تاریخی محتشمیان کاشان

رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: با توجه به اهمیت مرمت و حفظ آثار تاریخی و میراث فرهنگی به خصوص در منطقه کاشان خانه تاریخی محتشمیان به صورت مزایده به فروش گذاشته می شود.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، مجتبی آراسته اظهار کرد: خانه محتشمیان در مالکیت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و سازمان ملی زمین و مسکن است که در حوزه بازآفرینی شهری قرار گرفته و امیدواریم خرید و احیای آن توسط یک سرمایه‌گذار متعهد، رونق اقتصادی در راستای حفظ میراث فرهنگی را برای این خانه رقم بزند.

وی افزود: این اثر تاریخی در خیابان ملاحبیب الله شریف، گذر تقی خان واقع شده و به شماره ۹۷۳۷ ثبت شده است که ۵۲۰ متر مربع عرصه و ۴۰۰ متر مربع اعیانی دارد و قیمت پایه آن شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و سپرده شرکت در مزایده ۳۱۰ میلیون ریال است.

آراسته تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند برای دریافت اسناد مشارکت در مزایده و ارایه پیشنهادات خود، از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه – ۲۸ بهمن) تا پایان وقت اداری شنبه نهم اسفند ۹۹ به آدرس www.udrc.ir یا اداره کل‌ راه و شهرسازی استان اصفهان به نشانی خیابان سعادت‌آباد، ابتدای خیابان فرایبورگ مراجعه کنند.

رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان، گفت: پاکت های قیمت پیشنهادی دریافت شده از متقاضیان شرکت در مزایده، روز دوشنبه ۱۱ اسفند گشایش شده و نتیجه آن نیز روز سه‌شنبه ۱۲ اسفند مشخص می‌شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *