مدیرعامل سازمان آرامستان‌ها خبر داد؛

کلیه مراسمات و هرگونه تجمع در آرامستان های كاشان ممنوع شد

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری كاشان با اشاره به مصوبه استانی و شهرستانی ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد: از برگزاری تجمع و مراسم‌ در محوطه آرامستان‌هاى كاشان جلوگیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم و به نقل از روابط عمومی سازمان آرامستان ها، غلامعلى ساران با بیان اینکه دفن اموات كرونايى در آرامستان ‌های کاشان ادامه دارد، بیان کرد: تنها به دلیل بحث پیشگیری از شیوع کرونا، خانواده‌های اموات باید بر عدم تجمع و برگزاری هرگونه مراسم تشیيع و تدفین در محوطه آرامستان توجه لازم را داشته باشند.

ساران افزود: خانواده‌های فوتى همچنین باید از همراه آوردن گروه‌های سنی پرخطر مانند خردسالان و افراد کهنسال به مراسم تشیيع و تدفین خودداری کنند چراكه ورود این افراد به محوطه آرامستان سلامتى‌شان را به خطر مي‌اندازد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌ های کاشان در ادامه از عدم تصميم براى ممنوعیت تردد افراد در آرامستان‌ها خبر داد و افزود: درب‌های ورودی آرامستانها مسدود و برنامه عزاداری ایام ماه صفر و مناجات در جوار گلزار مطهر شهداء دارالسلام برگزار نخواهد شد.

ساران ضمن قدردانى از همكارى شهروندان، عنوان کرد: انتظار می‌رود همشهریان در اجرای تصمیم ممنوعیت تردد در آرامستان‌ها در اين ايام مانند گذشته نیز همين همکاری را با مجموعه خدمتگزاران خودشان در سازمان داشته باشند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *