قتل برادر زن در کاشان، قاتل بعد از هشت سال در مشهد دستگیر شد

مرد 44 ساله ای که هشت سال قبل مادر زن و برادر زنش را زیر رگبار ضربات چاقو قـرار داده بـود، در حالی دستگیر شد که بـرادر زن جوانش با تیغ بی مهری به قتل رسید.

 به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم و به نقل از روزنامه خراسان، این حادثه وحشتناک در سال 93 هنگامی در شهرکاشان رخ داد که مردی به نام محمدرضا در پی اختلافات شدید با خانواده همسرش، دست به چاقو شد و دو عضو خانواده آن ها را زیر رگبار ضربات ترسناک چاقو قرار داد.

گزارش خراسان حاکی اسـت، این مرد در حالی که پیکر خون آلود مادر زن و برادر زنش روی زمین افتاده بود از محل گریخت و به مکان نامعلومی رفت. از سوی دیگر پیکرهای نیمه جان مادر و فرزند به مرکز درمانی انتقال یافت اما تلاش ها برای نجات برادرزن جوان به نتیجه نرسید و او بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربات چاقو جان سپرد. به دنبال وقوع این حادثه تلخ، بلافاصله گروهی تخصصی از کارآگاهان پلیس آگاهی کاشان وارد عمل شدند و تحقیقات پلیسی را بــرای ردزنـی متهم فـراری آغـاز کردند اما پیگیری سرنخ های موجود به بن بست رسید و شناسایی مخفیگاه متهم در غبار تحقیقات قرار گرفت تا این که مدتی قبل با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ “عباس بلندآرای” رصدهای اطلاعاتی با به کارگیری منابع و مخبران همچنین استفاده از فناوری ها و تجهیزات نـویـن پلیسی وارد مرحله جــدیـدی شد. کارآگاهان پلیس آگاهی کاشان در ادامـه عملیات اطلاعاتی به سرنخی دست یافتند که نشان می داد “محمدرضا- ط” به مشهدگریخته و به طور پنهانی در یکی از هتل های مرکز شهر اقامت دارد. به همین دلیل گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سروان سیدمهدی حسینی و با کسب نیابت قضایی عازم مشهد شدند و با همکاری صمیمانه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به ردیابی متهم به قتل فــراری پرداختند. چند ساعت بعد مشخص شد که متهم مذکور در اطـــراف مـیـدان طبرسی و در یـک هتل مخفی شده اسـت، بنابراین گـروه مشترک کارآگاهان با دستورات قاضی دکتر (صادق صفری) قاضی ویـژه قتل عمد مشهد و دریک عملیات ضربتی، موفق شدند این مرد 44 ساله را دستگیر کنند و به پلیس آگاهی خراسان رضوی انتقال دهند.

این متهم که بعد از هشت سال فرار هنوز در شوک دستگیری خود قرار داشت ،در حضور سرهنگ نوریان (افسر آگاهی خراسان رضوی) و گروه اعزامی کـارآگـاهـان پلیس کـاشـان، لب به اعتراف کرد.

متهم 44 ساله این پرونده ، بعد از طی تشریفات قانونی به شهر کاشان منتقل شد تا بررسی های بیشتر درباره این جنایت هولناک ادامه یابد.
دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *