تاکنون حدود ۴۴ هزار دز واکسن در کاشان تزریق شده، ۳۰۰ مورد مشکوک به کرونای هندی در کاشان تشخیص داده شده‌است

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، مهدی دلاوری ظهر امروز در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به آخرین آمار واکسیناسیون در کاشان اظهار داشت: شش هزار و ۴۵۹ دوز مرحله نخست به کادر درمان و سه هزار و ۶۰۳ دوز دوم نیز تاکنون به این گروه تزریق شده است.


وی با بیان اینکه یک هزار و ۵۸ دوز اول به کادر بهداشت تاکنون تزریق شده است، افزود: ۷۷۹ دوز دوم واکسن کرونا نیز تاکنون به این گروه تزریق شده است و دو هزار ۳۳۸ دوز نخست نیز به بیماران خاص تزریق شده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه یک هزار و ۷۸۴ دوز دوم واکسن کرونا به بیماران خاص تا به امروز تزریق شده است، ابراز داشت: ۶۳۴ دوز نخست به سالمندان مستقر در مراکز نگهداری سالمندان تزریق شده و ۵۲۱ دوز دوم واکسن کرونا به این گروه تاکنون تزریق شده است.

وی با بیان اینکه ۱۲۱ دوز اول واکسن کرونا تاکنون با پاکبانان تزریق شده است، گفت: ۵۲ دوز دوم واکسن کرونا نیز تاکنون به این گروه تزریق شده است و به ۲۲۷ ایثارگر تاکنون دوز نخست تزریق شده است و دوز دوم به ۲۰۱ ایثارگر تاکنون تزریق شده است.

دلاوری با بیان دوز نخست واکسن کرونا تاکنون به ۱۷هزار و ۴۸۲ نفر از سالمندان ۷۰ سال به بالا تزریق شده است، تصریح کرد: هشت هزار و ۶۲۹ دوز دوم واکسن کرونا نیز تا به امروز به این گروه تزریق شده است.

وی ضمن اشاره به مجموع دوز اول و دوم تزریق شده تاکنون در منطقه کاشان تاکید کرد: تا به امروز ۲۸هزار و ۳۶۹ دوز نخست واکسن کرونا و ۱۵هزار و ۵۶۹ دوز دوم و در مجموع ۴۴هزار و ۲۰۸ دوز واکسن کرونا به جامعه هدف تزریق شده‌است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان از تشخیص ۳۰۰ مورد مشکوک با سویه هندی در کاشان خبر داد و افزود: این موارد نیاز به تایید دارد اما آنچه اهمیت دارد آن است که سویه هندی کرونا در کاشان و آران و بیدگل در گردش است و با گذشت زمان افراد بیشتری را مبتلا می‌کند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.