تذکر ساداتی نژاد به رئیس جمهور:

37 درصد ار مردم منطقه کاشان از یارانه معیشتی برخوردار شدند

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: جناب آقای رئیس جمهور؛ برخلاف آنچه برای پرداخت یارانه معیشتی بیان شده، در استان اصفهان و شهرستان های کاشان و آران و بیدگل فقط حدود 37 درصد مردم از این یارانه برخوردار شده اند.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، سیدجواد ساداتی نژاد در نشست علنی نوبت عصر امروزیکشنبه، 3 آذرماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی افزود: این درحالی است که بسیاری از اقشار ضعیف و کشاورزان معترض هستند، لذا باید به موضوع فوق رسیدگی شود تا مردم دوباره مانند گران شدن بنزین غافلگیر نشوند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به افزایش قیمت بنزین، گفت: آقای رئیس جمهور بهتر است طبق تعهدات خود تمامی منابع حاصل از گرانی بنزین را بین مردم توزیع کنید، چرا که مردم به کفایت از نحوه اداره کشور توسط جنابعالی معترض هستند.

وی در تذکر دیگری خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: به دلیل عدم تناسب آیین نامه مصوب دولت درخصوص به کارگیری معلمان حق التدریس، پیش دبستانی و نهضتی ها، به آقای روحانی تذکر می دهم، چرا که این آیین نامه تعداد کمی از جامعه معلمان مذکور را در بر می گیرد، لذا لازم است به قانون مصوب مجلس توجه شود. نمی دانم چرا قانون مصوب مجلس نادیده گرفته می شود.

ساداتی نژاد همچنین با تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به انتخاب مکان احداث بیمارستان تامین اجتماعی که متعلق به کارگران است و این قشر از جامعه 18 سال است که چشم به راه ساخت این بیمارستان هستند، تذکر می دهم در آغاز عملیات اجرایی آن تعجیل کنید.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *