• شناسه خبر : 5324

همزمان با دهه فجر:

228 طرح در کاشان کلنگ زنی یا به بهره برداری می رسد

فرماندار کاشان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال ۲۲۸ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی، زیربنایی، ورزشی، آموزشی و امور حمایتی با سرمایه‌گذاری نزدیک به سه هزار و ۴۴۰ میلیارد ریالی دولت و بخش خصوصی  با حضور مسوولان استانی و شهرستانی به بهره برداری یا کلنگ زنی می شود.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، علی اکبر مرتضایی در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: 228 پروژه در حوزه های عمران و بهسازی شهری و روستایی، آموزشی و بهداشتی، صنعتی – خدماتی، امور برق و انرژی، میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، توسعه کشاورزی، آب وفاضلاب (شهری وروستایی)، توسعه زیرساخت مخابراتی، ورزش وجوانان، راهداری ، راهسازی وحمل ونقل جاده ای وریلی، امور حمایتی و ایثارگران به افتخار مردم شهرستان کاشان در دهه مبارک فجر بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وی بهره برداری از 44 پروژه در حوزه عمران شهری مانند بازآفرینی شهری، احداث پارک و طرح  های سرمایه گذاری و بهره برداری از 50 پروژه در حوزه عمران روستایی مانند احداث گلخانه، بهسازی معابر و طرح های درآمدزا دردهه فجر امسال خبر داد.

فرماندار کاشان بهره برداری از ۱۲ پروژه در حوزه کشاورزی، بهره برداری از ۹ پروژه در حوزه میراث فرهنگی، بهره برداری از ۴ پایگاه سلامت در کاشان، وادقان و کامو،  بهره برداری از ۱۱ پروژه در حوزه حمل ونقل و راهداری و  بهره برداری از ۲۷ پروژه مخابراتی را از دیگر طرح دهه فجر در شهرستان کاشان برشمرد.

مرتضایی با اشاره به بهره برداری از ۹ پروژه صنعتی در دهه فجر امسال در کاشان گفت: در این ایام کلنگ زنی ۳ مجتمع آموزشی (احداث مدرسه به همراه سالن ورزشی)، افتتاح و کلنگ زنی ۷ مدرسه و کلنگ زنی دو سالن ورزشی پروژه های حوزه آموزشی این شهرستان خواهد بود.

 


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *