همزمان با هفته دولت:

160 طرح عمرانی در کاشان افتتاح یا کلنگ زنی می شود

فرماندار كاشان گفت: همزمان با هفته دولت 160 طرح عمراني با اعتباری بیش 257 میلیارد تومان در شهرستان كاشان كلنگ زني یا به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، علی اکبر مرتضایی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه افزود: در هفته دولت در کاشان 150 پروژه افتتاح و کلنگ زنی 10 پروژه در حوزه های عمرانی، تولیدی و خدماتی، زیربنایی، صنعتی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به ایجاد 345 فرصت شغلی با بهره برداری از این طرح ها اظهار داشت: از مجموع اعتبارات طرح های هفته دولت 140 میلیارد و 500 میلیون تومان سهم بخش اعتبارات دولتی و 116 میلیارد و 500 میلیون تومان توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.

وی تصریح کرد: با وجود محدودیت در منابع، اما تعداد طرح هاي هفته دولت در سال جاری نسبت به سال گذشته علی رغم کاهش 50 درصدی از لحاظ اختصاص اعتبار تعداد پروژه ها 28 درصد از لحاظ اعتباری افزایش داشته است.

مرتضایی ادای احترام به مقام شامخ شهداء و غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهداء کارمند، برگزاری شورای اداری، دیدار با امام جمعه، ملاقات مردمی مدیران شهرستان، ارائه گزارش از فعالیت‌ها ودستاورد‌های دولت تدبیر وامید به مردم، سخنرانی پیش از خطبه ها در نمازجمعه 8 شهریورماه، میز خدمت و تقدیر از کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی شهرستان را از دیگر برنامه های هفته دولت در کاشان ذکر کرد.

معاون امور عمرانی فرمانداری کاشان در این نشست اظهار کرد: 55 درصد از اعتبارات 257 میلیارد تومانی برای بهره برداری و کلنگی زنی هفته دولت در کاشان از بودجه های دولتی تامین و 45 درصد مابقی را بخش خصوصی سرمایه گذاری کرده است.

علیرضا چله دوان تصریح کرد: 29 پروژه عمران و بهسازی شهری، 28 پروژه عمران و بهسازی روستایی، 13 پروژه آموزشی و بهداشتی، پروژه اشتغال زایی و خدماتی، یک پروژه امور برق و انرژی، 10 پروژه میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، 8 پروژه کشاورزی، 10 پروژه آب و فاضلاب، 25 پروژه مخابراتی و 23 پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای، راهسازی و ریلی و 3 پروژه در حوزه ورزش و جوانان در هفته دولت افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

وی بهره برداری تقاطع غیر همسطح روستای چنار تا قبل از مراسم قالیشویان، افتتاح تقاطع غیر هم سطح روستای آب شیرین با ریل راه آهن و رفع مشکل تردد اهالی آن روستا بعد از 17 سال و بهره برداری از 14 کیلومتر محور کاشان-اردستان از میدان امام علی (ع) تا بعد از شرکت های صنعتی و کاهش بار ترافیکی و امنیت تردد برای کارگران شرکت های صنعتی آن منطقه را سه پروژه شاخص شهرستان کاشان عنوان کرد.

چله دوان خاطرنشان کرد: همزمان در هفته دولت در کاشان 5 پروژه بزرگ صنعتی مهم موثر در بخش اشتغال، 4 جایگاه سوخت برای دسترسی آسان شهروندان و توزیع خدمات در سطح شهر، 3 پروژه مهم در حوزه آبخیزداری، تکمیل مجتمع های آبرسانی و اصلاح شبکه آبرسانی روستایی به بهره برداری خواهد رسید.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *