16 شرور کاشان در طرح عملیاتی ذوالفقار دستگیر شدند

فرمانده انتظامی کاشان از اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار با هدف شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش و مجرمان حرفه ای خبر داد و گفت : در اجرای این طرح ، ۱۶ شرور دستگیر و ۸ قبضه سلاح سرد کشف شد.

به گزارش اهل کاشانم و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ایرج کاکاوند اظهار داشت: یکی از اولویت های اصلی پلیس کاشان در سال جاری، اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعی و مقابله با مخلان آسايش و امنيت مردم می باشد .
وی در ادامه تصریح کرد: در راستای شناسایی و دستگیری مخلان نظم و امنیت با اشرافیت اطلاعاتی، طرح عملیاتی اقتدار به اجرا گذاشته شد.
این مقام انتظامی در تشریح اقدامات پلیس کاشان در نتیجه اجرای این طرح ۱۶ نفر از مخلان نظم و امنیت با سوابق شرارت و ایجاد ناامنی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان به همراه ۸ قبضه سلاح سرد و قمه دستگیر و ۳۲ نفر از اراذل و اوباش شاخص احضار و ضمن توجیه از آنها تعهد اخذ شد .
کاکاوند با اشاره به اینکه فعالیت و اقدامات افراد شرور و اراذل و اوباش به صورت مستمر رصد می شود ، خاطرنشان کرد : پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت تلاش خواهد کرد و اجازه نخواهد داد مجرمان با اقدامات غیرقانونی ، موجبات برهم زدن نظم عمومی شوند و مردم نیز می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا اقدامات قانونی صورت گیرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *