پیگیری‌های اهل کاشانم از وضعیت آلودگی هوای کاشان؛

۵۰ میلیون تومان برای تعمیر دستگاه سنجش آلودگی هوای کاشان اختصاص داده‌شد

نعمت الله اکبری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به خرابی دستگاه سنجش آلودگی هوای کاشان واقع در میدان ۱۵ خرداد اظهار داشت: متاسفانه این موضوع دیرهنگام به اطلاع ما رسید و در نهایت فقط توانستیم ۵۰ میلیون تومان برای تعمیر این دستگاه به آن اختصاص بدهیم.

وی با بیان اینکه برای تعمیر این دستگاه بیش از ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است، ابراز داشت: اگر بتوانیم باز هم برای این موضوع اعتباری اختصاص بدهیم این کار را انجام می‌دهیم و در غیر این صورت این موضوع به بودجه سال آینده موکول می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم با توجه به مطالبات جدی مردم در این زمینه و پیگیری‌های رسانه‌ای انجام شده علاوه بر ۵۰ میلیون تومان اختصاص یافته، ایرج حشمتی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان طی نامه‌ای که امروز برای دکتر تجریشی معاون محیط زیست انسانی سازمان محیط زیست کشور ارسال کردند خواستار تامین بودجه ۲۰۰ میلیون تومان باقی مانده برای انجام این مهم شدند.


اما موضوعی دیگر این است که با توجه به صحبت‌های رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان این نکته قابل توجه است که موضوع خرابی این دستگاه دیر به سازمان برنامه و بودجه اطلاع رسیده‌است و حال سوال این است که بعد از چندین ده ماه از خرابی این دستگاه و مطالبات مختلف اهالی رسانه و فعالین زیست محیطی کاشان چطور این موضوع از طرف مدیران و مسئولین شهری پیگیری نشده و به اطلاع نرسیده‌بود؟!

یعنی اگر همچنان این موضوع توسط رسانه “اهل کاشانم” رسانه ای نشده بود، همچنان باید شاهد بی‌تفاوتی مدیران و مسئولین شهر بودیم؟؟!!


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *