رئیس اتاق بازرگانی کاشان:

کارخانجات و واحدهای تولیدی کاشان به کار خود ادامه می‌دهند

محمود تولایی در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به اینکه کارخانجات و واحدهای تولیدی صنعتی کاشان با اعمال محدودیت های کرونایی نیز با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی به کار خود ادامه می‌دهند، اظهار داشت: این موضوع حتی مورد تاکید مقامات ستاد ملی مبارزه با کرونا هست و واحدهای صنعتی در صورتی که هر کدام از پرسنل آنها مبتلا یا نشانه های کرونا را داشتند باید برای آنها استعلاجی رد کنند.

وی با بیان اینکه کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی کاشان به گفته وزارت بهداشت دارای بیش از ۹۵درصد شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت می کنند، تصریح کرد: این نشان می‌دهد که کارخانجات و واحدهای تولیدی بیشترین رعایت مسائل بهداشتی را دارند.

 

رئیس اتاق بازرگانی کاشان افزود: تمام پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده از طرف مرکز بهداشت در واحدهای صنعتی و تولیدی کاشان رعایت می شود.

 

وی گفت: در صورت ابتلای یکی از پرسنل واحدهای تولیدی و صنعتی نمی توان به یقین گفت این فرد در آن کارخانه مبتلا شده است چراکه افراد در هر موقعیت مکانی و زمانی در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند با این همه صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی موظف‌اند در صورت رویت فرد مبتلا یا مشکوک به کرونا در بین پرسنل خود با آن فرد تا بهبودی کامل و رهایی از این بیماری مساعدت کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *