• شناسه خبر : 6353

پس از 2 ماه مقابله با کرونا

پذیرش بیماران اورژانسی در بیمارستان بهشتی کاشان آغاز شد

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان از راه اندازی مجدد کلیه بخش های درمانی این مرکز به جزء بخش اطفال برای بیماران اورژانسی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم ، دکتر محمدرضا شریف با اعلام این خبر گفت: با آغاز شیوع بیماری کرونا از اوایل اسفندماه 98، این مرکز بعنوان بیمارستان اصلی پذیرش بیماران کرونایی در سطح شهرستان معرفی شد که با توجه به کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا  ، از اول اردیبهشت ماه 99 ، پذیرش بیماران اورژانسی برای کلیه بخش های درمانی به جزء بیماران اطفال انجام می شود.

وی تصریح کرد : این بیمارستان به عنوان بزرگترین مرکز درمانی شمال استان اصفهان ، آمادگی کامل دارد که پس از 2 ماه حضور کادر درمانی در خط مقدم سلامت و تلاش در جهت درمان بیماران بستری و سرپایی کرونایی پرداخته‌اند ، با برنامه ریزی انجام شده از تاریخ فوق ، پذیرش بیماران اورژانسی جراحی ، داخلی  و زنان در این مرکز انجام شود.

دکتر شریف افزود : کاهش بیماران کرونایی و پذیرش سایر بیماران اورژانسی در بیمارستان ، به معنی کنترل کامل این ویروس نیست و مردم همچنان باید همه جوانب بهداشتی را رعایت و از تردد غیر ضروری در سطح شهر پرهیز نمایند .


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *