• شناسه خبر : 21236

منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس؛

منتخب مردم باید عملگرایی را جایگزین شعارها کند

منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اتتخابات تمام شد و کسی که با کسب بیشتر آرا به مجلس رفته باید کار و عملگرایی را جایگزین شعارها کند.

به گزارش اهل کاشانم، مصطفی معینی، شامگاه دوشنبه در مسجد زیارت امامزاده عبدالله لتحر با تبریک ولادت میلاد امام حسن مجتبی ( ع) اظهار داشت: مجلس دوازدهم از هفتم خرداد ماه رسماً کار خود را آغاز می‌کند ولی از هم‌اکنون برای شناسایی مشکلات حوزه انتخابیه کاشان و آران وبیدگل تلاش و برنامه ریزی می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه دیگر وقت شعار دادن نیست، افزود: مردم اعتماد، لطف و آبرویشان را در پای صندوق های رای گذاشتند و‌ نماینده خود را در انتخابات مجلس برگزیدند و الان نوبت این است که فرد منتخب پایبند به اعتماد و مشارکت آنها در راستای پیشرفت و توسعه حوزه انتخابیه خود گام بردارد.

منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی معینی نشستن در روی صندلی  مجلس را جایگاه خطیری دانست، افزود: نمایندگان باید وفادار به اعتماد و اهتمام مردم در هنگام انتخابات باشند زیرا عرصه‌های بزرگ مسئولیت، خطاهای بزرگتری هم دارد پس مبادا رفتارهایشان قبل و و بعد از نمایندگی فرق کند.

منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد تمام‌ شهیدان کشور بویژه شهدای منطقه لتحر کاشان گفت: امنیت، آرامش و آسایش امروز را مدیون خون شهدا هستیم و انشالله کارگزاران نظام و خدمت گزاران مردم بتوانند راه آنها را ادامه دهند.

گفتنی است، مصطفی معینی نماینده منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در دیدار صمیمانه با اهالی لتحر علاوه بر شنیدن دغدغه ها و درخواست های آنها با حضور در مزار شهیدان این منطقه فاتحه ای قرائت کرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *