محدودیت تردد شبانه در کاشان لغو شد

محمدحسین تقوایی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به اعمال محدودیت‌های شبانه تردد به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: این محدودیت‌ها در راستای کاهش ترددهای غیرضروری اعمال شده بود.


وی با بیان اینکه محدودیت‌های تردد شبانه در کاشان از امشب لغو می‌شود، افزود: از تمامی شهروندان درخواست داریم با وجود لغو محدودیت تردد شبانه برای رفت و آمدهای ضروری از منزل خارج شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه موثرترین راه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل اجتماعی به ویژه استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات است، ابراز داشت: پیش از این محدودیت تردد شبانه از ساعت 22 لغایت سه بامداد برقرار بود و خودروهایی که تردد غیرضروری داشتند اعمال قانون می‌شدند.


    Taheri
    (0) (0)

    Taheri

    شهریور 25, 1400

    این تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا بود که از از ابتدای شروع کرونا تا کنون ، مجلس درباره این محدودیت ها مجوز یا مصوبه ای صادر نکرد، پس به دلیل مغایرت با اصل هفتاد و نه قانون اساسی باید لغو و بی اثر بشه. شهروندان میتونن شکایات خود را در این خصوص به کمیسیون اصل نود مجلس تقدیم نموده ، وار نمایندگان خود بخواهند که به این موضوع به دلیل مغایرت با حقوق ملت ورود کنند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *