• شناسه خبر : 19903

امام جمعه کاشان:

فرودگاه کاشان ماهانه یک میلیارد تومان برای شهر هزینه دارد اما نفعی برای شهر ندارد

امام جمعه کاشان صبح امروز در مراسم معارفه شهردار جدید کاشان گفت: جلوگیری از اسراف باید مورد نظر شهردار کاشان باشد؛ یکی از نمونه‌های اسراف فرودگاه است چراکه ماهانه یک میلیارد تومان برای شهر هزینه دارد اما نفعی برای شهر ندارد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدسعید حسینی صبح امروز در مراسم معارفه شهردار جدید کاشان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت رقیه(س) اظهار داشت: لازم است مسئولان کاشان چشم‌انداز داشته باشند و شهردار جدید خوبی‌های شهرداران گذشته را داشته باشد.
وی افزود: برخی شهرداران سابق کاشان کلان‌نگر بوده، برخی ایده نو داشتند، برخی ارتباط خوبی با اصفهان و برخی دیگر ارتباط خوبی با تهران داشتند و این موضوعات می‌تواند در بسیاری از موارد راهگشا باشد.
نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه برخی شهرداران سابق کاشان پس از ساعات اداری به صورت میدانی نظارت داشتند، ابراز داشت: سلوک مردمی یکی از ویژگی‌های مهم مسئولان است و از سوی دیگر باید شهردار حضور حداکثری در شهر داشته باشند.
وی ضمن تاکید بر تقویت حوزه و دانشگاه با همکاری شهرداری گفت: لازم است معنویت عمومی شهر افزایش پیدا کند و نوای اذان یکی از مصادیق آن است و مصداق دیگر فعالیت شبانه‌ روزی مساجد است چراکه مسافران زیادی به شهر کاشان می‌آیند.
حجت‌الاسلام حسینی ضمن تاکید بر راه‌اندازی باغ‌موزه دفاع مقدس در کاشان و نقش بسزای این مکان در ارتقاء معنویت شهر تصریح کرد: جلوگیری از اسراف باید مورد نظر شهردار کاشان باشد؛ یکی از نمونه‌های اسراف فرودگاه است چراکه ماهانه یک میلیارد تومان برای شهر هزینه دارد اما نفعی برای شهر ندارد.
وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب مد نظر مسئولان باشد، تاکید کرد: شهرداری می‌تواند در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نقش بسزایی داشته باشد تا این مهم به گفتمان تبدیل شود در حالی که دشمن قصد دارد بیانیه گام دوم به گفتمان تبدیل نشود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *