• شناسه خبر : 21059

دو مرکز از سه مرکز تعویض پلاک در کاشان غیرفعال شده و تنها یک مرکز فعال است/ نیروی انتظامی می‌گوید به‌زودی مجوز چند مرکز تعویض پلاک در کاشان صادر می‌شود

کمبود مراکز تعویض پلاک در کاشان یکی از گلایه‌هایی است که شهروندان کاشانی در این زمینه مطرح می‌کنند و وجود صف‌های طولانی معطلی در این مراکز و روند کند انجام خدمات در مراکز تعویض پلاک کاشان موجب بروز گلایه‌هایی شده است.

این موضوع را از محمدحسین تقوایی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان پیگیری کردیم و وی در زمینه توضیحاتی را ارائه و دلیل این وضعیت را تشریح کرد.

محمدحسین تقوایی با بیان اینکه سه مرکز پلاک در کاشان فعال بود، اظهار داشت: دو مرکز از سه مرکز در کاشان غیرفعال شده و تنها یک مرکز فعال است و این موضوع باعث شده تا تمامی مراجعات به این مرکز معطوف شود.

وی با بیان اینکه میزان درخواست خدمات ویژه مراکز تعویض پلاک در کاشان تعداد قابل توجهی است، افزود: با توجه به درخواست‌های بالای شهروندان جهت دریافت خدمات تعویض پلاک در کاشان نامه‌نگاری‌هایی صورت گرفته است و جهت اخذ مجوز افتتاح مراکز تعویض پلاک اقداماتی صورت گرفته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه به‌زودی مجوز چند مرکز تعویض پلاک در کاشان صادر می‌شود، ابراز داشت: یقینا با صدور مجوز مراکز تعویض پلاک در کاشان روند انجام خدمات به شهروندان کاشانی در این مراکز سرعت قابل توجهی می‌گیرد./تسنیم

@ahlekashanam


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *