• شناسه خبر : 14024

دندانپزشک قلابی در کاشان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری دندانپزشک قلابی که در منزل شخصی خود طبابت می‌کرد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش مردمی مبنی بر فعالیت غیرقانونی فردی در عرصه دندانپزشکی به طوری که منزل شخصی خود را تبدیل به محل طبابت کرده بود، بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.


وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با انجام بررسی‌های لازم و تحقیقات محلی از صحت گزارش‌های دریافتی اطمینان حاصل کردند، گفت: با هماهنگی مقام قضایی پزشک قلابی در محل فعالیت غیرقانونی اش دستگیر و تعدادی لوازم و اقلام دندانپزشکی کشف شد.

فرمانده انتظامی کاشان با بیان اینکه پزشک قلابی بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و اخذ مجوز قانونی اقدام به فعالیت در عرصه دندانپزشکی می‌کرد، اظهار داشت: پزشک قلابی انگیزه خود از ارتکاب جرم را علاقه شدید به شغل دندانپزشکی و داشتن ۳ سال سابقه دستیار دندانپزشکی عنوان، که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ بساطی در خاتمه افزود: شهروندان در صورت برخورد با موارد مشکوک مشابه سریعا با تماس تلفنی ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع تا از مخاطره افتادن سلامت جامعه پیشگیری شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *