دستگیری قاچاقچی متواری داخل تانکر آب در کاشان

با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر با ۳۲۰ کیلوگرم تریاک شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی، از جابه جایی یک محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در اتوبان امیرکبیر به مرکز کشور مطلع شدند.


وی در ادامه تصریح کرد: در این رابطه، بامداد امروز، مأموران در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام اقدامات اطلاعاتی، قاچاقی حرفه‌اي مواد مخدر را که با یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جا به جایی محموله مواد مخدر در نزدیکی مجتمع رفاهی سان آرا بود، شناسایی و به وی دستور ایست دادند.

 این مقام انتظامی افزود: سوداگران مرگ که خود را در محاصره پلیس دید با بی توجهی به چندین نوبت دستور پلیس، قصد فرار از محل را داشت که بر اثر آتش پرحجم مأموران، عرصه را برخود تنگ دید و با رها کردن خودرو و استفاده از تاریکی شب از محل متواری شد.

سرهنگ بساطی در ادامه اظهار داشت: طی این عملیات در بازرسی از خودروی توقیف شده، ۳۲۰ کیلو تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان خاطرنشان کرد: جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در ادامه عملیات جهت دستگیری متهم، موفق شدند سوداگران مرگ را در حالی که داخل تانکری پراز آب، در یکی از مغازه‌های مجتمع رفاهی سان آرا مخفی شده بود دستگیر کنند.

گفتنی است: متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *