در کاشان، بی‌برنامه پروانه صادر شده، زیرگذر در ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، علی هاشمی طاهری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نخستین اقدام صورت گرفته در شورای ششم انتخاب مشاور رسانه‌ای است، اظهار داشت: این انتصاب در هیچ یک از ادوار شورا اتفاق نیفتاده است و این موضوع نشان از آن است که شورای ششم به ارتباط برقرار کردن با اصحاب رسانه اهمیت قائل است.


وی با بیان اینکه هم باید مطالبه‌گر باشیم، افزود: همه مسئولان نیز باید پاسخگو باشند و این موضوع وظیفه آنان است و هیچ مسئولی نیز نمی‌تواند بگوید پاسخگو نیستم و بر همین اساس خبرنگاران نیز باید مطالبه‌گر باشند و شورای شهر کاشان نیز باید در چارچوب قانون و وظایف خود پاسخگو باشد.

رئیس شورای شهر کاشان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقدیم صدها شهید و جانباز از منطقه کاشان به انقلاب اسلامی ابراز داشت: متأسفانه کاشان مناطق محروم متعددی دارد و باید به مناطق محروم کاشان رسیدگی ویژه و خاص صورت پذیرد در حالی که در این مناطقه گاها ساخت و سازهای غیرمجاز صورت می‌پذیرد و یا مرکز بزه و یا ناهنجاری هستند.

وی با بیان اینکه جمعیت اتباع بیگانه در کاشان بیش از 40هزار نفر هستند، گفت: متأسفانه حضور اتباع بیگانه در برخی از مناطق هویت آن مناطق را عوض کرده است به نحوی که برخی از این افراد مناطق متروکه را برای اسکان انتخاب می‌کنند؛ سیاست نظام بر پذیرش این افراد هستند اما مردم لازم است با حساسیت بیشتری در این زمینه برخورد داشته باشند.
هاشمی طاهری ضمن تأکید بر شفاف سازی شورای شهر کاشان تصریح کرد: وضعیت شهر کاشان و به دارالمؤمنین معروف است متأسفانه از لحاظ کالبدی شهر شهدایی نیست و شهر باید مزین به تصویر شهدا باشند و مهمتر از آن باید راه و روش شهدا را باید در بخش‌های مختلف بپردازیم.

وی با بیان اینکه شهر کاشان طرح تفصیلی و طرح جامع ندارد، تأکید کرد: متأسفانه بی‌برنامه پروانه صادر شده است و یکی از اقدامات صورت گرفت آن است که بر اساس انعقاد قرارداد با قرارگاه خاتم‌الانبیاء طرح تفصیلی و جامع شهر کاشان را تهیه و تدوین کنند و طرحی 20 ساله برای شهر تدوین کنند.

رئیس شورای شهر کاشان ضمن اشاره به ایجاد شهرک درمانی در کاشان افزود: ما با احداث مرکز درمانی فرهنگیان کاشان مخالف هستیم چراکه نقطه مورد نظر برای ساخت این مرکز در نقطه‌ای پرتراکم در نظر گرفته شده است اما متأسفانه بدون رضایت ما از استان اصفهان مجوز ساخت گرفتند.

وی با بیان اینکه مهمترین پروژه شهری کاشان پروژه زیرگذر شهید حاج قاسم سلیمانی است، ابراز داشت: این پروژه 15 روز قبل از اتمام کار شهرداری قبلی کاشان متوقف شد و از این رو گلایه‌های زیادی وجود دارد در حالی که آقای ابریشمی راد زحمات زیادی را برای شهر کشیدند و باید از زحمات وی و همکارانشان تشکر کرد.

هاشمی طاهری ضمن اشاره به دلیل توقف پروژه زیرگذر کاشان گفت: تعطیلی این پروژه به این دلیل بود که مقرر بود شهرداری چند قطعه زمین به قرارگاه خاتم الانبیاء بدهند اما شهرداری قبلی آن قطعه قبلی را به پروژه‌های دیگر اختصاص داده بود و ما نیز از این موضوع بی‌اطلاع بودیم اما خوشبختانه با حضور حسن بخشنده شهردار جدید کاشان و بر اساس سوابق کاری وی با قرارگاه خاتم کار از سر گرفته شد و مقرر شد این پروژه در 22 بهمن افتتاح و به بهره‌برداری برسد.


    (0) (0)

    مهر 2, 1400

    اگر با احداث مرکز درمانی فرهنگیان که به حق برای این قشر زحمتکش مورد نیار است در محل مورد نظر مخالف هستید پس چرا این همه مجور ساختمان در خیابان بهشنی به بخش خصوصی داده شده که اکثرا هم به کاربری خدمات درمانی اختصاص دارد. این یک تناض نیست؟!!!!!

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *