ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ۳۰ آذر ماه آغاز می شود

دفتر اقتصاد مسکن در اطلاعیه‌ای از ایجاد ظرفیت جدید ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم و به نقل از پایگاه وزارت راه و شهرسازی، دفتر اقتصاد مسکن در اطلاعیه‌ای از ایجاد ظرفیت جدید ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن در چهار استان کشور خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به ایجاد ظرفیت جدید برای ثبت‌نام در برخی از شهرهای استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، هرمزگان و زنجان، سامانه ثبت‌نام در این شهرها در روز شنبه مورخ ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ مجددا باز خواهد شد. لذا متقاضیان ثبت‌نام در طرح اقدام ملی در این شهرها می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام به آدرس www.tem.mrud.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است، ظرفیت جدید برای ثبت‌نام، در شهرهای کاشان، قمصر، جوشقان‌قالی، نائین و انارک در استان اصفهان، بیرجند، طبس و نهبندان در استان خراسان جنوبی، زنجان و آب‌بر در استان زنجان و جاسک در استان هرمزگان ایجاد شده است.

به دلیل محدودیت زمین دولتی در این شهرها، ظرفیت ایجاد شده برای ثبت‌نام نیز محدود است و از این رو پس از تکمیل ظرفیت در هر کدام از شهرها، سامانه ثبت‌نام برای آن شهر بسته می‌شود.

شایان ذکر است  پس از انتشار گزارش حذف نام کاشان از استان اصفهان در طرح اقدام ملی مسکن در روز یکشنبه 24 آذر در پایگاه خبری اهل کاشانم، سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران وبیدگل به وزیر راه و شهرسازی به دلیل حذف نام کاشان تذکر داده بود.


  (0) (0)

  آذر 30, 1398

  از صب ساعت ۱۰ مینویسه ظرفیت تکمیل شد خخخ مگه میشه

  (1) (0)

  آذر 30, 1398

  اصلا جوابگوی نیاز مردم نیست سهمیه بندی برای کاشان خیلی کم بود...یک ساعت سایت باز بوده بعدش بستن نوبت به مایی که مستاجریم نرسید از قبل پارتی بازی ثبت نامشون روتکمیل کرده بودند..اصلا در کافینت روباز نکردن مردم برن نام نویسی...طرحش برای از ما بهترونه...

  (0) (0)

  دی 1, 1398

  از همون اول ظرفیت تکمیل میزد

  (1) (0)

  دی 1, 1398

  از همون اول برا برو بچه ها خودش اشنا خودشو نوشتن..دنبالش نگرد..گشتم نبود نگرد نیست..

  Eli Alizade
  (1) (0)

  Eli Alizade

  دی 7, 1398

  من سر ساعت 10 سایت رو باز کردم دقیقا با صحبت دوستان موافقم .مگه مردم مسخره شما هستن از اول بگین مسکن ملی برای از ما بهترونه چرا وقت مردم رو هدر میدین ؟!!!!!!!!!

  زینب
  (1) (0)

  زینب

  دی 8, 1398

  از ساعت ده ظرفیت تکمیل بود اشکم در اومد خدا ازتون نگذره که امید الکی به مردم میدید و خودتون اتیششون میزنید)))))):

  (0) (0)

  دی 8, 1398

  مردم را چی فرض کردن ؟؟؟؟؟

  (1) (0)

  دی 13, 1398

  من کارگرباحقوق ماهی ۱۷۰۰۰۰۰چطوری قسط سنگینی به مبلغ۱۴۰۰۰۰۰پرداخت کنم مدرسه بیماری خوراک چی لعنت به این طرحتون

  نودی
  (1) (0)

  نودی

  بهمن 3, 1398

  خیلی عالی بود.لایک داره

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *