تریلی حامل الکل باعث سوختگی ۱۲ نفر و سه خودرو در کاشان شد (+تصاویر)

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:در پی انحراف تریلر حامل الکل صنعتی در ۱۵کیلومتری اتوبان  کاشان-نطنز دوازده نفر از سرنشینان سه خودرو دچارسوختگی شدند.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، روح الله فدائی با اعلام انحراف تریلی حامل الکل افزود: با اعلام به ستاد فرماندهی ۱۲۵ کاشان ،مقارن ساعت ۱۹:۳۴جمعه (۱۱مهر) تیمهای عملیاتی  اطفاء حریق و امدادنجات سازمان ، جهت خروج اطفاء آتش و ایمنی محل به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش نشانی بيان كرد: مشاهدات عینی از انحراف این تریلی حامل الکل حاکی از آن بوده که لاستیک تریلر در حال حرکت دچار ترکیدگی شده ، دو مخزن الکل به بیرون پرت و با خودروی پیکان  برخورد و آتش میگیرند و حریق به خودروهای پژو۲۰۶ و پرایدی که درآن مسیر بودند سرایت و موجب حریق خودروها و سوختگی ۱۲تن از سرنشینان خودرو شده که توسط، عوامل اورژانس به مراکزدرمانی منتقل شدند .

روابط عمومی سازمان گفت آتش نشانان ایستگاههای ۴و ۵ سازمان باتوجه به نوع حادثه و اشتعال زایی بالای الکل کماکان  در محل حضور داشته و تا پایان عملیات رفع خطر و انتقال الکل ها به صورت تیم احتیاط از حریق حضور خواهند داشت. 

وی از هموطنان خواست :تا در مواقع بروز سوانح رانندگی  مسیر را برای آنها باز نگه داشته و از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده ومامورین امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی رادرانجام وظایف خود یاری نمایند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.