• شناسه خبر : 3125

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه دیلیمان فیلیپین با دانشگاه کاشان

تفاهمنامه همکاری فی مابین دانشگاه کاشان و دانشگاه دیلیمان فیلیپین با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دفتر همکاری های علمی و بین الملل این دانشگاه به امضا رسید.

دانشگاه کاشان

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، رییس دانشگاه کاشان در این باره گفت: این تفاهم نامه با نمایندگان ۱۲ گروه آموزشی دانشکده های فیلیپین در زمینه های تاریخ، جامعه شناسی، باستان شناسی، جغرافیا و رشته های بین رشته ای امضا شد تا تحقیقات و ارتباط بیشتری بین این دو دانشگاه صورت پذیرد.

عباس زراعت هدف از انعقاد این تفاهم نامه را تسهیل تبادل علمی- بین المللی و توسعه روابط علمی و حمایت از فعالیت های تحقیقی مشترک عنوان کرد و افزود: تبادل اعضای هیات علمی و پژوهشگران، تبادل دانشجو، تبادل برنامه های آموزشی، فعالیت های تحقیقی مشترک، شرکت در سمینارها و جلسات علمی دانشگاه، برنامه های ویژه آموزشی کوتاه مدت و توسعه برنامه های دانشگاهی مشترک از موارد این تفاهم نامه است.

زراعت با اشاره به اینکه این تفاهم نامه به مدت 5 سال اعتبار دارد و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید خواهد بود، اظهار امیدواری کرد: امضای این تفاهم نامه آغازی خوب برای ارتباط بیشتر بین ایران و فیلیپین باشد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *