افزون بر ۲۰۵ کیلوگرم ماده حشیش در کاشان کشف شد

فرمانده انتظامی کاشان گفت: باند قاچاقچیان مواد افیونی در پوشش خانوادگی منهدم و افزون بر ۲۰۵ کیلوگرم حشیش از آنان در این شهرستان کشف شد.

افزون بر ۲۰۵ کیلوگرم ماده حشیش در کاشان کشف شدسرهنگ حسین بساطی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به دستگیری سه زن و سه مرد در این عملیات افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان در راستای مبارزه با سوداگران مرگ در پی اخبار واصله مبنی بر حضور قاچاقچیان غیربومی مواد مخدر در منزلی در این شهر، مراتب را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با انجام یک‌سری اقدام‌های فنی و پلیسی مخفیگاه متهمان را شناسایی و طی هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان و در یک عملیات پلیسی، متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کاشان اظهار داشت: قاچاقچیان در پوشش خانوادگی با استفاده از سه دستگاه خودرو سواری، پس از تهیه مواد افیونی از استان‌های شرقی کشور، برای استراحت وارد شهر کاشان شده بودند و پس از اجاره منزلی به مدت یک روز، قصد داشتند مواد مخدر را در یکی از استان‌های مرکزی کشور توزیع کنند.

وی با اشاره به اینکه متهمان به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی معرفی شدند، از خانواده‌ها خواست با نظارت بیشتر بر فرزندان خود، نسبت به رفت‌وآمد و شناخت همسالان و دوستان آنان حساسیت ویژه‌ای داشته باشند و هر گونه اخبار مرتبط با مواد مخدر را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اهل کاشانم را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/ahle.kashanam


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *