استفاده از ماسک در کاشان به ۵۰ درصد رسیده‌است

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم سیدعلیرضا مروجی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بیشترین رعایت فاصله اجتماعی در صنایع تولیدی با ۹۲ درصد مربوط به صنایع تولیدی است، اظهار داشت: رعایت فاصله اجتماعی در مراکز ورزشی تقریبا صفر است.


وی با بیان اینکه استفاده از ماسک در بین مردم منطقه کاشان به ۵۰ درصد رسیده است، ابراز داشت: این مقدار کمترین حد ممکن در طول شش ماهه اخیر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی هم با ۴۵ درصد به کمترین حد ممکن در طول شش ماهه اخیر رسیده است، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل عدم اتخاذ تصمیمات مناسب در محدود کردن سفرها و بی تفاوتی برخی از همشهریان و هموطنان تعداد بیماران کرونا مثبت در منطقه کاشان در روز ۱۳ فروردین نسبت به اولین روز از سال جدید شاهد رشد ۱۱۳ درصدی بوده ایم.

وی افزود: در اولین روز از فروردین ۸۲ بیمار بستری در منطقه کاشان داشتیم که تعداد بیماران در روز ۱۳ فروردین به ۱۶۸ رسید و این یعنی موارد بستری در منطقه کاشان ۱۰۴ درصد رشد داشته است.

مروجی تاکید کرد: به دلیل اینکه پیش بینی می کنیم موج بعدی شیوع ویروس کرونا در کشور و منطقه کاشان به زودی شروع شود از همه مردم می خواهیم به شدت دستورالعمل های بهداشتی را رعایت و استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی و عدم حضور در تجمعات را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *