از مردم کاشان بخاطر قطع برق بدون برنامه عذر خواهی میکنیم

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، خاموشی مشترکان برق در شهرستان کاشان پس از چند هفته مجدد آغاز شده است و متاسفانه این خاموشی ها بر اساس برنامه ریزی اعلام شده از سوی اداره برق شهرستان کاشان نیست.


این موضوع تا به حدی است که حتی در برخی از مناطق شهرستان کاشان تا چهار مرتبه در طول شبانه روز برق مشترکان خانگی قطع شده بود که علاوه بر کلافگی شهروندان احتمال بروز آسیب به وسایل برق و الکترونیکی منزل را تقویت کرده است.

در این زمینه امیر رمضانی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به وقوع برخی از حوادث پیش بینی نشده در شبکه توزیع اظهار داشت: بر این اساس برخی خاموشی ها خارج از برنامه ریزی صورت گرفته در برخی نقاط به وقوع پیوست.

وی با بیان اینکه منطقه ناجی آباد در شهر کاشان دچار قطعی بدون برنامه شده بود، افزود: به همین جهت با توجه به قطعی برق غیربرنامه ریزی شده قطعی برنامه منطقه ناجی آباد در شب را انجام ندادیم.

رئیس اداره برق شهرستان کاشان با بیان اینکه تغییر در برنامه به دلیل اتصالی بوده است، ابراز داشت: با وجود اعلام خاموشی شهرستان کاشان با برگزاری جلسه در نظر داریم خاموشی از 13 تا 20 داشته باشیم و خاموشی در شب به دلیل برگزاری جلسات هیئات به حداقل کاهش پیدا کند.

وی با بیان اینکه در نظر داریم 70 درصد برنامه صورت گرفته انجام نشود، گفت: در نظر داریم خاموشی در بخش صنعتی اعمال شود و از این رو از شهروندان به دلیل قطع برق بدون برنامه عذرخواهی می کنیم در حالی که برخی خاموشی‌ها دست ما نیست و بدون برنامه ریزی انجام می شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *