• شناسه خبر : 1120

آغاز عملیات اجرایی باند دوم پل زیرگذر راه آهن در روستای آب شیرین

بخشدار مرکزی کاشان از آغاز عملیات اجرایی باند دوم و اصلاح باند اول پل زیرگذر راه آهن در روستای آب شیرین پس از گذشت ۱۷سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، محمدرضا قاسمی اظهار داشت: پیرو درخواست های مکرر اهالی و شورای اسلامی روستای آب شیرین برای احداث این پل و خطرات جانی و مالی برای روستائیان و کشاورزان منطقه و با پیگیری های مستمر بخشداری مرکزی پس از مطالعات فنی اصلاح وضع موجود توسط راه آهن جمهوری اسلامی عملیات اجرایی باند دوم این پل آغاز شد.

وی با اشاره به هزینه دو میلیارد تومانی احداث و تکمیل این پروژه افزود: ابعاد این پل مطابق استاندارد فنی و ایمنی راه ها بوده و عرض دهانه هریک از لاین های رفت و برگشت آن پنج متر و 20 سانتی متر خواهد بود تا عبور و مرور وسائط نقلیه و ماشین آلات کشاورزی در آن به آسانی صورت پذیرد.

بخشدار مرکزی کاشان سهم راه آهن را اجرای سازه اصلی پل عنوان کرد و گفت: قطعات پیش ساخته بتنی و یا همان باکس های مسلح این پل، روز گذشته در محل تخلیه شده و امیدواریم برابر تعهدات انجام شده و تا پایان شهریورماه سال جاری قطعات پیش ساخته در محل نصب شود.

قاسمی در پایان با اشاره به مشارکت دهیاری آب شیرین در اجرای این پروژه خاطرنشان کرد: مقرر است پس از اجرای سازه اصلی، زیرسازی و آسفالت و در نهایت ایمن سازی و تکمیل مسیرهای ورودی و خروجی این پل توسط دهیاری روستای آب شیرین و با مشارکت بخشداری و با جذب اعتبارات شهرستانی انجام پذیرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *