• شناسه خبر : 14611

معاون سیاسی فرمانداری کاشان:

پیکر مطهر دو شهید گمنام در بخش برزک خاکسپاری می‌شود

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، عباسعلی قپانی پور در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر ۲۲ شهید گمنام دفاع مقدس گفت: مراسم وداع با شهدای گمنام، دوشنبه ۶ دی بعد از نماز مغرب و عشاء در محل گردان امام حسین(ع) برگزار خواهد شد.وی گفت: صبح روز سه شنبه ۷ دی ماه، دو تریلر هر یک حامل پیکر ۱۱ شهید گمنام به شهرهای نطنز و بادرود حرکت کرده و در آن مناطق تشییع خواهند شد که بعد از تشییع به کاشان باز خواهند گشت.

معاون فرماندار تصریح کرد: عصر روز سه شنبه پیکر مطهر 11 شهید در آران و بیدگل تشییع و پیکر 11 شهید گمنام دیگر در سطح شهرکاشان تشییع می شوند.

عباسعلی قپانی پور درخصوص مراسم تشییع در کاشان گفت: مراسم تشییع در شهرکاشان از ساعت 15 عصر روز سه شنبه ۷ دی ماه از میدان بسیج آغاز می شود که کاروان حامل پیکر مطهر شهدا در مسیر میدان های درب عطا، امام خمینی (ره)، کمال الملک، معلم وجهاد حرکت کرده و در میدان جهاد متوقف و مراسم پایانی با سخنرانی آیت الله سلیمانی نماینده فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از پایان مراسم در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل، پیکر ۲۲ شهید گمنام به طرف گلپایگان و پس از آن اصفهان حرکت و در آن مناطق نیز طی مراسمات مشابهی تشییع خواهند شد.

معاون فرماندار در پایان گفت: پیکر دو تن از شهدای گمنام پس از تشییع در اصفهان، شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به کاشان منتقل می شود که مراسم خاکسپاری این شهیدان والامقام در عصر روز پنجشنبه 16 دی ماه در بخش برزک برگزار می گردد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *