• شناسه خبر : 5198

دستگیری سوداگر مرگ با بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در کاشان

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان از دستگیری سوداگر مرگ با یک کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی آماده عرضه در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، سرهنگ علی قربانی اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان با دریافت گزارش مردمی مبنی بر فروش مواد مخدر توسط شرور جوان در یکی از مناطق شهر کاشان مراتب را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی در ادامه افزود: ماموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت خبر واصله طی هماهنگی با مقام قضایی و در یک عملیات ضربتی متهم را به همراه همدستش دستگیر کردند.
این مقام انتظامی کاشان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهم یک کیلو و ۳۰۰ گرم  هروئین و شیشه آماده عرضه به همراه وسایل توزین کشف و ضبط کردند.
 قربانی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی خاطرنشان کرد : پلیس کاشان با عزم جدی با سوداگران مرگ برخورد می کند و از شهروندان تقاضا می شود نهایت همکاری را با خدمتگزاران خود در عرصه نظم و امنیت جامعه داشته باشند و در این خصوص مراتب را بلافاصه با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

  (0) (0)

  ژانویه 26, 2020

  دمتووووووون گررررم واقعا خوشحال میشیم این خبرای خوبو تو این اوضاع بد میشنویم.امیدوارم روزی برسه ک هیییج جای دنیا چیزی بنام‌مواد مخدر نباشه.فقط اگه یه همتی بشه محله غربت هم جمع بشه خیلی عالیه

  (0) (0)

  نوامبر 28, 2020

  ما ک بخدا تنگ اومدیم از دست چنتا همسایه هامون از بس این میره اون میاد کسی هم جوابگو نیست

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *