۲۸ نانوایی متخلف در کاشان با کسر سهمیه آرد جریمه شدند

رئیس اداره تعزیرات حکومتی کاشان با بیان اینکه عرضه خارج از شبکه آرد، کم فروشی و گران‌فروشی از جمله تخلفات واحدهای صنفی است، گفت: با توجه به شرایط حساس کنونی و نظارت بیش از پیش بر روی نانوایی‌ها 28 واحد صنفی متخلف نانوایی با کسر سهمیه جریمه شدند.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، رحمت‌الله ابوذری با بیان اینکه تعزیرات حکومتی در مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها با شعبه سیار و تمامی همکاران حوزه نظارت را پیگیری می‌کنند، اظهار داشت: همکاران ما به همراه هفت اکیپ رسمی و مصوب کمیته اقدام مشترک شهرستان کاشان کار نظارت را پیگیری می‌کنند.
وی افزود: این اکیپ‌ها از دستگاه‌هایی نظیر اداره صمت، جهاد، شبکه بهداشت، دامپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و اصناف هستند و در گشت‌ها حضور مثمر ثمر دارند و ۲۰ اکیپ غیر رسمی نیز در تمامی نقاط شهرستان کاشان به ویژه با همکاری بسیج اصناف در صبح و بعد از ظهر کار نظارت را بر عهده دارند.
ابوذری ضمن صدور هشدار نسبت به متخلفان فعال در حوزه توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم ابراز داشت: در شرایط حساس کنونی هر گونه تخلف به منزله اختلال در نظام اقتصادی محسوب می‌شود و با توجه به تفویض اختیارات در برخورد با تخلفات صنفی به ویژه واحدهای صنفی مربوط به اقلام خوراکی این واحدها موظف به رعایت شئونات صنفی هستند.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان کاشان با تاکید بر نصب قیمت محصولات در واحد صنفی گفت: اگر واحد صنفی اصرار بر تخلف داشته باشند واحد صنفی پلمب و بر سر درب واحد صنفی بنر نصب می‌شود به نحوی که عدم درج قیمت جریمه ۱۰ میلیون تومانی به صورت قطعی در نظر گرفته می‌شود.
ابوذری ضمن تشکر از همکاری مردم با تعزیرات حکومتی شهرستان کاشان و لزوم همراهی بیش از پیش تصریح کرد: سامانه ۱۳۵ و ۱۲۴ آماده دریافت شکایات مردمی است و گزارشات به صورت آنی و در همان یوم جاری مورد بررسی قرار داده می‌شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.