نواقص باغ پرندگان تا ۱۰ روز برطرف نشود معرفی به مراجع قضایی را به دنبال دارد

اللهیار دولتخواه در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به انتشار فیلمی از وضعیت نامناسب باغ پرندگان قمصر کاشان اظهار داشت: پیرو این بحث کارشناسان حفاظت محیط زیست به محل اعزام شدند و برخی از نواقص مجموعه را به مسئول مربوطه متذکر شدند.


وی با بیان اینکه بررسی اجمالی از مجموعه باغ پرندگان قمصر کاشان به عمل آمد، افزود: مقرر شد نواقص ظرف مدت محدود 10 روز برطرف شود و بازدید مجدد صورت پذیرد و در صورت تکرار به مراجع قضایی معرفی می شوند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان با بیان اینکه شرایط نگهداری پرندگان و حیوانات در یک مجموعه باید در یک وضعیت ایده آل و مطلوب باشد، ابراز داشت: با توجه به اظهارات مدیر مجموعه علت بی آبی پرندگان و حیوانات تزریق داروی مخصوص به آنان بوده که باید داخل آب بریزند تا بتوانند آن حیوانات و پرندگان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه عدم رعایت موازین بهداشتی محل نگهداری پرندگان و حیوانات موجب بیماری و یا حتی مرگ آنان می شود، گفت: بر اساس ضوابط تعریف شده بخشی از قوانین در مجموعه باغ پرندگان رعایت شده و نگهداری پرندگان و حیوانات در اسارت نیز آثار خود را به دنبال دارد اما رعایت موازین و قوانین باید همواره مد نظر قرار داشته باشد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *