• شناسه خبر : 13444

۵۳ زندانی جرائم غیرعمد در کاشان از زندان آزاد شد

محسن محبوبی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به سنت پسندیده آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان کاشان اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در این زمینه طی شش ماهه نخست سال جاری 53 زندانی جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.


وی با بیان اینکه برای آزادی این زندانیان هفت میلیارد و 450 میلیون ریال اختصاص داده شده است، افزود: از این میزان 400 میلیون ریال توسط ستاد دیه، کمیته امداد یک میلیارد و 50 میلیون ریال، خیریه امام موسی کاظم یک میلیارد و 180 میلیون ریال و انجمن حمایت از زندانیان 350 میلیون ریال اختصاص دادند.

رئیس اداره زندان شهرستان کاشان با بیان اینکه چهار میلیارد و 470 میلیون ریال نیز توسط خیران این شهرستان اختصاص داده شده است، ابراز داشت: سنت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سنت پسندیده و حسنه‌ای است که در کاشان رخ داده است.

وی با بیان اینکه با نهادینه سازی این فرهنگ پسندیده آثار و برکات آن به جامعه باز می گردد، گفت: بازگشت سرپرستان یک خانواده به کانون این نهاد مقدس آثار و برکات بسیار زیادی برای جامعه به دنبال دارد و خیران و موسسات خیریه در این زمینه نقش بسزایی را ایفا می کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *