• شناسه خبر : 19987

کوهگشت در تایم اداری!/ آقای فرماندار، آقای شهردار به کجا چنین شتابان؟!

چند سال پیش بود که یکی از بزرگان کشور به مدیران و مسئولین تذکر داده بودند که به مجموعه های خود بفرمایید که جلسات را یا قبل ساعت اداری و یا بعد از ساعت بیاندازید چراکه اگر مردم به ادارات مراجعه کردند کار آنها راه بیفتد نه اینکه منتظر و معطل پایان جلسه های بی پایان مدیران و کارمندان باشد.

توصیه ای بسیار خوب و بجا که در کاشان در برخی از ادارات و در برهه هایی از زمان اجرا و در برخی دیگر از ادارات اجرایی نشد و نتیجه آن شد نارضایتی مردم در هنگام مراجعه به این دسته ادارات.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در این زمانها به اداره یا اداره ای مراجعه کرده باشید ولی به هر دلیل ممکن کارمند مربوطه نباشد و کار معطل و حتی به تعویق افتاده باشد که همین موضوع سبب ناراحتی و نارضایتی را هم فراهم کرده باشد.

حال در کنار جلسات و عوامل دیگر از عدم وجود کارمندان در محل کار خود یک مورد دیگر هم باید به آن اضافه کرد که شاید در هیچ کجای دیگر ایران سابقه نداشته است ولی در کاشان رخ داده است و آن کوهگشت تفریحی در ساعت اداری برای کارمندان خانم.

داستان از این قرار است که به مناسبت هفته دولت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان برنامه ای برای بانوان کارمند ادارات کاشان برگزار کرده بود که در قالب آن کارمندان خانم با حضور در ارتفاعات اطراف کاشان به کوهگشت تفریحی پرداختند و صبحانه صرف کردند و به روستای خوش آب و هوای خنب  مراجعه کردند و در نهایت هم به زیارت رفتند و آنجا با هم دیدار و گفتگو کردند و روز خوب و بانشاط خود را با تست غربالگری فشارخون و تناسب وزن ‌و قد ادامه دادند و این در حالی بود که بر پایه برخی از گزارشات مردمی، ارباب رجوع در برخی از ادارات کاشان معطل تشریف فرمایی این دسته از خانم‌ها بودند تا کار آنها را انجام دهند!

اینکه برنامه هایی اینچنینی به خصوص برای بانوان لازم و ضروری است شکی در آن نیست ولی سوال این است که چرا در ساعت اداری آنهم وسط هفته؟! فقط به دلیل این که در هفته دولت هستیم؟! این برنامه را نمی‌شد در روز جمعه برگزار کرد؟!

چرا باید فرمانداری که خود در برگزاری این برنامه مشارکت داشته است اجازه برگزاری برنامه را در این زمان داده است؟!

امیدواریم آقایان مدیر و مسئول از جمله فرماندار و شهردار در این زمینه تدبیری جدی داشته باشند چراکه اولویت مدیران و مسئولین در درجه اول رضایت مردم و انجام امورات آنها باید باشد نه کوهگشت کارمندان بانو.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *