کلاس‌های با ظرفیت زیر ۱۵ نفر به صورت حضوری برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، علی اکبر مرتضایی قهرودی فرماندار کاشان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمهیدات بین دستگاهی به منظور تسریع تزریق واکسن کرونا و تامین نیروی مورد نیاز اندیشه شده است یادآور شد: تاکنون در حدود 70 درصد فرهنگیان کاشان واکسن دریافت کرده اند.


وی افزود: مقرر شد در شورای اداری شهرستان کاشان که در هفته آینده برگزار می شود مصوبه مبنی بر الزام کارمندان بخش های مختلف دولتی و عمومی ابلاغ شود تا کلیه کارکنان دستگاه ها در اولین فرصت تزریق واکسن را انجام دهند.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان برگزاری کلاس های حضوری را مشروط به حضور حداقل ۱۵ دانش آموز دانست و گفت: مدیران مدارس موظف هستند شخصا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند واز ورود دانش آموزان بیمار و یا مشکوک به کرونا به مدرسه جلوگیری کنند.

مرتضایی در خصوص فعالیت سرویس های ایاب و ذهاب مدارس که طی سال های قبل وظیفه جابه جایی دانش‌آموزان را انجام می دادند و در حال حاضر پرداخت هزینه‌ها از طرف والدین امکان پذیر نبوده هم افزود: اعتبار و بودجه ایی که برای این امر در نظر گرفته شده و سهم قابل توجهی از آن توسط خیرین تامین خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان کاشان با بیان اینکه شناسایی برخی از مکان های آموزشی که واقفین و خیرین که به آموزش و پرورش اهدا شده و هم اکنون غیر فعال هست توسط بخشداران شهرستان به مدیر آموزش و پرورش معرفی تا در صورت عدم استفاده مفید از آن یا غیرفعال بودن برای جلوگیری از استهلاک با هماهنگی شورای آموزش و پرورش شهرستان و با نظر شورای شهر و روستا جهت استفاده های فرهنگی، آموزشی و بهداشتی به دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا واگذار می شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *