راهداری: اخذ مبالغ بالاتر از نرخ مصوب تخلف است شهروندان گزارش کنند

کرایه اتوبوس کاشان مشهد اعلام شد

علی اکبر آقایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری رحلت رسول اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) اظهار داشت: در این ایام مسافران قابل توجهی از کاشان به سمت مشهد مقدس مسافرت می‌کنند.
وی ضمن اشاره به نرخ مصوب اعزام اتوبوس از مبداء کاشان به مقصد مشهد افزود: از تمامی شهروندانی که مبالغ بالاتر از آن ها اخذ شده است تقاضا می‌شود با تماس با سامانه 141 شکایات خود را با ارائه شماره پلاک ناوگان متخلف مطرح کنند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان نرخ کرایه مصوب اتوبوس از مبدا کاشان به مشهد اتوبوس 25 نفره 520هزار تومان، اتوبوس 32 نفره 410 هزار تومان، اتوبوس 44 نفره 300 هزار تومان است.
وی با بیان اینکه رانندگان در این مسیر ملزم به رعایت قیمت هستند، گفت: بخشی از ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان کاشان برای اعزام زائران علی بن موسی الرضا(ع) از کاشان به شهر مشهد مقدس در نظر گرفته شده است.
آقایی با بیان اینکه از شهروندان درخواست داریم تا سفر خود را به ایام پیک سفر موکول نکنند، تصریح کرد: در ایام اربعین حسینی نیز اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان با تمام توان در خدمت زائران حسینی بود و تمام ظرفیت خود را برای نقل و انتقال زائران به کار گرفت.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *