رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم التحریر و کتاب کاشان خبر داد:

کاهش 80 درصدی فروش لوازم التحریر در کاشان نسبت به سال گذشته

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم التحریر و کتاب کاشان گفت: فروش لوازم التحریر در واحدهای صنفی این رسته امسال نسبت به سال گذشته 80 درصد کاهش داشته است.

حمید یزدانخواه در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان اظهار داشت: بعد از شیوع کرونا فروش واحدهای صنفی لوازم التحریر فروشی به مقدار قابل توجهی کاهش یافت و برگزاری کلاس های آموزشی به صورت مجازی باعث شد که فروش تا 80 درصد کاهش یابد.

وی با اشاره به اینکه قیمت لوازم التحریر نسبت به دیگر اجناس و کالاها در بازار افزایش قیمت چندانی نداشته است، ابراز داشت: لوازم التحریر خارجی موجود در بازار در برخی اقلام به دلیل اینکه ارتباط مستقیمی با قیمت دلار دارد، افزایش محسوسی را شاهد بودیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم التحریر و کتاب کاشان مهمترین دلیل کاهش چشمگیر فروش در واحدهای صنفی فروش لوازم التحریر را برگزاری کلاس ها به صورت مجازی دانست و تصریح کرد: بسیاری از خانوده ها به دلیل برگزاری کلاسهای به صورت مجازی از خرید لوازم التحریر منصرف و سعی می کنند از لوازم سال گذشته استفاده کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه لوازم کمک آموزشی نیز با توجه به تعطیلی مدارس فروش آن در سطح شهر کاهش محسوسی داشته است، افزود: در حال عمده فروش فروشندگان لوازم التحریر در بخش فروش به ادارات، کارخانجات و واحدهای خدماتی است


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *