• شناسه خبر : 20571

فتح قله‌های زیست محیطی توسط شهرداری کاشان!

چه بر سر فضای سبز کاشان آمده است؟ (تصاویر)

✍️اهل‌کاشانم، گروه‌ محیط زیست و منابع طبیعی

شهرداری کاشان در روزها، ماه‌ها و سال‌های اخیر با قطع و ریشه‌کنی درختانی که سالیان سال از منابع آبی این شهر استفاده و مشروب شده، به کسب مدال مبـ.ارزه با درخت و فضای سبز می‌تواند مفتخر شود.

میدان ۱۵ خرداد کاشان

قطع درختان در معابر شهری به بهانه‌های مختلف، سربری درختان اکالیپتوس خیابان کارگر و دهها خیابان دیگر سابقه‌ و رزومه‌ی از مبارزه با فضای سبز برای شهرداری ایجاد کرده که با عنایت به رسالت نگهداری و حفاظت از فضای سبز شهری توسط شهرداری و سازمان پارک‌ها، شبه مسئولیتی ایجاد می‌کند. 

باید خسته نباشید گفت به آن دسته از مدیران غیور و بزرگواری که در طول این سالها کمر برای قتـ.ل و ریشه‌کنی درختان این شهر، قد استوار کرده‌اند.

میدان امام حسین کاشان (فلکه فین)

مدیرانی که از بسیج و میدان درب اعطا تا  مدخل شهر، از فین تا ناجی اباد، چند مدتی ست به بهانه‌های مختلف از جمله تعریض خیابان شبانه اقدام به قلع و  قمع درختان می‌نمایند.

این روزها نیز که عملیات بهسازی میدان درب عطا و امام حسن (ع) در حال اجراست، بیم آن می‌رود که مجددا سناریوی میدان ۱۵ خرداد و میدان امام حسین(ع) برای این دو میدان نیز اجرا شود، هرچند امیدواریم بهسازی این دو میدان به حذف فضای سبز آن منجر نشود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *