نرخ بلیط اتوبوس اربعین در کاشان اعلام شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان جزئیات نرخ بلیت اتوبوس از کاشان به مرزهای کشور را اعلام کرد.

علی اکبر آقایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، با بیان اینکه در بازه زمانی اربعین عرضه و تقاضا با یکدیگر همخوانی ندارد، اظهار داشت: امسال با پیش‌بینی تمهیدات پیش‌بینی شده سعی شده تا مشکلات به حداقل کاهش پیدا کند.
وی با بیان اینکه در سال گذشته نرخ بلیت از کاشان به مرزهای کشور نزدیک به اربعین حسینی اعلام شد، افزود: امسال بازه زمانی اعزام سفر به اربعین 27 مرداد تا 20 شهریور قرار داده شد و با پیگیری‌های صورت گرفته نرخ مصوب اعلام شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان در بیان جزئیات نرخ بلیت اتوبوس از کاشان به مرزهای کشور ابراز داشت: برای اتوبوس 44 نفره از کاشان به مهران 470هزار تومان، اتوبوس 30 نفره در این مسیر 670هزار تومان و اتوبوس 25 نفره در این مسیر 800هزار تومان تعیین شد.
وی با بیان اینکه شرکت‌ها و اتوبوس‌ها ملزم به رعایت این مبلغ هستند، گفت: در راستای مدیریت اعزام افرادی که درخواست سفر گروهی در قالب کاروان دارند بر اساس تصمیم‌گیری در ستاد حمل و نقل اربعین کاشان اتخاذ شده است این افراد از امروز به اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان باید مراجعه کنند و با در دست داشتن اطلاعات هویت افراد اعزامی به صورت گروهی به انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافر معرفی شوند.
آقایی تصریح کرد: این انجمن نا مدیریت ناوگان در اختیار آنان قرار می‌دهد و اعزام‌های گروهی صرفا تا چهار شهریور امکان‌پذیر است و پس از آن بلیت فروشی به صورت روزفروش در ترمینال صورت می‌پذیرد.
وی با بیان اینکه هر فرد حداکثر سه بلیت می‌تواند تهیه کند، تاکید کرد: افراد متقاضی دریافت بلیت ویژه اربعین باید حتما در سامانه سماح ثبت‌نام کرده باشند و تمامی اقدامات
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان با بیان اینکه 50 دستگاه با توجه به ظرفیت این شهرستان اتوبوس پیش‌بینی شده است، افزود: با توجه به پیش‌بینی استقبال از شهرها و استان‌های همجوار نیز پیش‌بینی شده تا ناوگان آنان جهت حمل و نقل مورد استفاده قرار بگیرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *