رئیس بنیاد مسکن کاشان خبر داد؛

مسکن ملی در کاشان تا قبل از پایان سال ۱۴۰۳ تحویل متقاضیان می‌شود

مصطفی رضازاده رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کاشان در جمع خبرنگاران از پیشرفت ۳۵ درصدی سفتکاری مسکن ملی کاشان خبرداد و افزود:امیدواریم متقاضیان مسکن ملی با پرداخت به موقع آورده خود ،درتسریع ساخت پروژه همکاری لازم را داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، رضا زاده تصریح کرد: درصورت همراهی متقاضیان تا پایان سال سفت کاری واحدها به پایان خواهد رسید و شاهد مشخص شدن واحد‌های هر شخص بر اساس امتیاز و اولویت‌شان در بلوکها خواهیم بود.

وی سهم آورده هر متقاضی بطور میانگین در این پروژه را مبلغ ۱۶۴میلیون تومان دانست و اظهار داشت: بیشترین سهم آورده برخی از متقاضیان ۲۸۰ میلیون تومان و کمترین سهم که مربوط به حدود ۲۰۰ نفر از متقاضیان است ۴۰ میلیون تومان پرداخت اولیه می باشد.

وی به تخصیص ۳۷درصد تسهیلات ۳۰۰میلیونی بانکی اشاره کرد و گفت: امیدواریم تسهیلات بانکی با توجه به مصوبه ابلاغ شده و تورم بوجود آمده به ۵۵۰میلیون تومان افزایش پیدا کند و کمک بیشتری به متقاضیان صورت گیرد.

وی در خصوص زمان اتمام پروژه گفت: چون پروژه ملی و بصورت جمعی می باشد، لازمه تعیین زمان دقیق اتمام آن وابسته به پارامترهای متفاوتی ازجمله واریزی به موقع سهم متقاضیان می باشد که درصورت تحقق به موقع آن می توانیم بگوییم تا پیش از پایان سال ۱۴۰۳ شاهد بهره برداری و تحویل مسکن های ملی کاشان باشیم.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *