• شناسه خبر : 17088

محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در کاشان اعلام شد

رئیس پلیس راهور کاشان گفت: به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورا حسینی و به دلیل حرکت دسته‌های عزاداری در این ایام محدودیت‌های ترافیکی در برخی از مناطق این شهرستان اعمال می‌شود.

سرهنگ مهدی پاکروان در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم در تشریح جزئیات اعمال محدودیت‌های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورا حسینی اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی فردا از ساعت 8:30 لغایت 14:30 اعمال می‌شود به نحوی که از چهارراه آیت‌الله کاشانی به سمت میدان کمال‌الملک محدودیت تردد اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهور شهرستان کاشان با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی بعد از ظهر نیز از ساعت 17 لغایت تا پایان مراسم در روز تاسوعا اعمال می‌شود، ابراز داشت: از خیابان درب اصفهان به سمت میدان کمال‌الملک، مدان امام خمینی(ره) به سمت خیابان اباذر و دروازه دولت نیز به سمت این خیابان محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.
وی با بیان اینکه خیابان اباذر کاملا مسدود می‌شود، گفت: شامگاه روز یکشنبه نیز حرکت نخل هیئت حسینی صدره و صرفره را داریم که نخل از ساعت 21:30 حرکت می‌کند و از شهروندان تقاضا داریم تا زودتر از این ساعت در مسیر حضور نداشته باشند و مسیر حرکت نخل نیز خیابان نخل، خیابان ملافتح‌الله، میدان خرمشهر، خیابان علوی و سپس به سمت مرکز هیئت باز می‌گردند.
پاکروان با بیان اینکه تمامی مسیرهای منتهی به میدان‌ خرمشهر در زمان حرکت نخل محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود، تصریح کرد: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 19:30 اعمال می‌شود و شهروندان نسبت به اعمال محدودیت‌های ترافیکی توجه داشته باشند.
پاکروان با بیان اینکه در روز عاشورا علاوه بر محدودیت‌های ترافیکی روز تاسوعا برخی دیگر از محدودیت‌ها اعمال می‌شود، تاکید کرد: نماز ظهر عاشورا در خیابان محتشم اقامه می‌شود و از این رو از سمت میدان امام خمینی(ره) به سمت میدان کمال‌الملک محدودیت ترافیکی و از چهارراه امام جواد به سمت این میدان و از مسجد محمدیان در خیابان فاضل نراقی به سمت میدان کمال‌الملک محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *