سخنگوی ستاد استانی مبارزه با کرونا:

محدودیت‌ها در کاشان یک هفته دیگر تمدید شد/دوربین‌های شهری تردد خودروها در ساعات ۲۱ تا ۴ صبح را ثبت و فرد خاطی را جریمه می‌کنند

حجت الله غلامی در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به اینکه در حال حاضر تنها شهر وضعیت قرمز استان اصفهان نطنز است، اظهار داشت: محدودیت‌های شهرهای نارنجی در هفته آینده در کاشان و آران و بیدگل برقرار است و طی آن فقط صنوف گروه های یک و دو می توانند فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه در وضعیت نارنجی باید فقط یک دوم کارکنان ادارات در محل کار حاضر شوند، ابراز داشت: خودروهای غیر بومی اجازه ورود به کاشان و آران و بیدگل را ندارند و در صورت تخلف، اعمال قانون می‌شوند.

سخنگوی ستاد استانی مبارزه با کرونای اصفهان با اشاره به اینکه همچنان تردد در محدوده زمانی ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در داخل شهرهای نارنجی ممنوع است، تصریح کرد: در صورت تردد خودروهای متخلف در سطح شهر در این ساعات ماموران راهنمایی و رانندگی موظف به اعمال قانون خودرو متخلف و در صورت عدم حضور، دوربین‌های داخل شهر تردد خودرو متخلف را ثبت و آن را جریمه می‌کند.

وی با بیان اینکه شرایط نارنجی کنونی در شهرها شکننده و بسیار خطرناک است، خاطرنشان کرد: در صورت کوچکترین کوتاهی ممکن است شرایط به سرعت تغییر و وضعیت کرونایی اعمال شود و در آن صورت محدودیت‌های شدیدترین اعمال خواهد شد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *