مدیرعامل شرکت های وب "داده گستر":

فعالیت 10 اکیپ عملیاتی در پروژه فیبر نوری شهر کاشان

سید ایمان میری در نشست انعقاد قرارداد اجرای فیبر نوری شهر کاشان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رئیسی، ایشان را بنیانگذار انقلاب در حوزه ارتباطات نامید و پروژه بزرگ فیبر نوری در کشور را یادگار شهید جمهور دانست.

وی، پروژه فیبر نوری را بیمه کننده کشور تا نیم قرن آینده دانست و افزود: این زیرساخت علاوه بر تحول در حوزه ارتباطات می‎تواند زمینه ساز تحول در سایر صنایع و عرصه های توسعه باشد.

مدیرعامل شرکت های وب “داده گستر” با قدردانی از عزم جدی و همراهی شهردار کاشان و شورای اسلامی شهر برای آغاز عملیات اجرایی این پروژه در کاشان، بر اتمام این پروژه در سریعترین زمان ممکن تاکید کرد.

میری با بیان اینکه 505کیلومتر حفاری برای اجرای فیبر نوری شهری کاشان معادل استان ایلام به همراه 27 شهر آن است افزود: با توجه به حجم این اقدام، نیازمند استفاده از حداکثر ظرفیت برای اجرای پروژه در کاشان هستیم.

وی، فعالیت حداقل 10 اکیپ کاری در پروژه فیبر نوری کاشان برای اجرای پروژه ظرف 45 روز بیان کرد: برای کوتاه‎تر شدن زمان اجرا، علاوه بر حفاری، برداشت نخاله‎ها نیز توسط شرکت انجام می‎شود.

شایان ذکر است پروژه فیبرنوری منازل، کسب‌ و کارها ذیل یکی از تکالیف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بحث شبکه ملی اطلاعات اجرا می‌شود و وزارت ارتباطات در این پروژه مکلف به ایجاد 20 میلیون پوشش فیبر نوری در سراسر کشور است و در این راستا قرارداد اجرای فیبر نوری میان شهرداری کاشان و شرکت های وب(مجری پروژه) به امضا رسید.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *