• شناسه خبر : 20503

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان:

شهرداری کاشان برای ایجاد ترمینال جدید هیچ درخواست کتبی برای واگذاری زمین نداده است

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: شهرداری کاشان برای ایجاد ترمینال جدید هیچ درخواست کتبی برای واگذاری زمین نداده است

مجتبی آراسته در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به تعامل خوب اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان در راستای تامین قانونی اراضی طرح‌ها اظهار داشت: اداره راه و شهرسازی کاشان در راستای تامین اراضی مورد نیاز جهت ایجاد ترمینال شمال و جنوب آمادگی لازم را دارد.
وی افزود: اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان آمادگی لازم در راستای اعطای زمین ویژه ایجاد ترمینال شمال و جنوب در کاشان و طی مراحل قانونی جانمایی، اخذ سند مالکیت دولت، انعقاد قرارداد، واگذاری و شروع پروژه دارد.

معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان روند قانونی تخصیص زمین همواره در حوزه راه و شهرسازی زبان‌زد مسئولان بوده است، ابراز داشت: شهرداری کاشان تاکنون درخواستی برای دریافت زمین جهت ایجاد ترمینال شمال و جنوب به اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ارسال نکرده است.
وی تاکید کرد: در صورت اعلام وصول تقاضای دریافت اراضی یه منظور ایجاد ترمینال شمال و جنوب در شهرستان کاشان پیگیری قانونی در راستای تخصیص زمین از طریق موافقت‌های کمیسیون‌های مرتبط در استان اصفهان صورت می‌پذیرد.
آراسته با اینکه درخواست اراضی از سوی شهرداری کاشان برای ایجاد ترمینال شمال و جنوب در شهرستان کاشان به صورت سطحی و شفاهی در جلسه بوده است، تصریح کرد: اداره راه و شهرسازی کاشان در این زمینه آمادگی لازم را دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز در زمین تخصیص اراضی مورد نیاز برای برپایی نمایشگاه در شهرستان کاشان تاکید کرد: 15 هکتار زمین دراول جاده درین برای زمین نمایشگاه دائمی شهرستان کاشان تامین شده و به اتاق بازرگانی داده شده است.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *