رقابت ۶۱۳۹ داوطلب در آزمون سراسری کارشناسی ۱۴۰۱ در دانشگاه کاشان

نماینده تام الاختیار دانشگاه در آزمون های سازمان سنجش از رقابت شش هزار و 139 داوطلب در آزمون سراسری کارشناسی سال 1402-1401 در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، قنبرعلی شیخ زاده افزود: از این تعداد سه هزار و ۷۱۷ داوطلب زن و دو هزار و ۴۲۲ داوطلب مرد هستند که در پنج گروه آزمایشی هنر، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان های خارجی با یکدیگر به رقابت می پردازند.
وی به شرکت ۱۳۸۳ داوطلب در گروه هنر اشاره کرد و گفت: این آزمون صبح روز چهارشنبه ۸ تیرماه با رقابت ۸۶۸ داوطلب خانم ۵۱۵ داوطلب مرد برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: در صبح پنجشنبه ۹ تیرماه تعداد ۵۱۵ داوطلب شامل۱۴۷ داوطلب خانم و ۳۶۸داوطلب آقا نیز در گروه علوم ریاضی و فنی و یک هزار و ۴۷۹ داوطلب شامل ۸۹۰ زن و ۵۸۹ داوطلب مرد در گروه آزمایشی علوم انسانی به رقابت می پردازند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه کاشان بیشترین آمار داوطلبان آزمون سراسری امسال در این دانشگاه را گروه آزمایشی علوم تجربی عنوان کرد و گفت: دراین گروه آزمایشی که صبح روز جمعه برگزار می شود، یک هزار و ۹۴۱ داوطلب شامل ۱۲۵۵ زن و ۶۸۶ داوطلب مرد شرکت کرده اند.

شیخ زاده خاطر نشان کرد: کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ صبح روز شنبه در گروه آزمایشی زبان نیز با رقابت ۸۲۱ داوطلب شامل ۵۵۷ خانم و ۲۶۴ داوطلب مرد پایان می پذیرد.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *