رشد ۵۴ درصدی کشفیات مواد مخدر و کشف بیش از یک تن مواد مخدر در کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: در ۵ ماهه نخست سال جاری یک تن و ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ در این شهرستان کشف شده که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۴ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، باتلاش ماموران انتظامی این شهرستان در مدت ۵ ماهه اول سال جاری یک تن و ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.


وی در ادامه تصریح کرد: این کشفیات در مقایسه با سال قبل ۵۴ درصد افزایش داشته به طوری که با شناسایی عوامل آن تعداد دستگیری ها نیز ۲۲ درصد رشد داشته است.

رئیس پلیس کاشان افزود: در مدت یادشده با اجرای طرح‌های انتظامی در نقاط مختلف شهرستان ۴۱۶ نفر از معتادان ولگرد و کارتن خواب جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

سرهنگ بساطی با بیان اینکه نیروی انتظامی با تمام توان و به صورت مستمر با توزیع کنندگان مواد مخدر و سوداگران مرگ که به دنبال تباهی جامعه و جوانان هستند مقابله می‌کند اظهار داشت: اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته و در حال انجام پلیس کاشان برای پیشگیری و به حداقل رساندن جرائم است.

این مقام انتظامی ناآگاهی را مهمترین عامل گرایش افراد به مواد مخدر عنوان کرد و گفت: آگاه‌سازی اقشار مختلف جامعه به خصوص جوانان از عواقب سوء و جبران ناپذیر مواد مخدر و اعتیاد، راهکاری موثر در پیشگیری از ابتلا افراد به این بلای خانمان سوز است.‌

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان با تاکید بر اینکه هدف تمام ماموریت‌ها و برنامه‌های نیروی انتظامی برای ارائه خدمات بهتر به مردم در حوزه نظم و امنیت است خاطرنشان کرد: مبارزه با مواد مخدر یک موضوع اجتماعی است و باید تمامی آحاد جامعه در این راستا گام بردارند‌.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.