دو موبایل قاپ در کاشان با ۱۱ فقره سرقت دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان، از انهدام باند موبایل قاپان حرفه‌ای و کشف ۱۱ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد موبایل قاپی در سطح شهر کاشان، اکیپ ویژه ای از ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.


وی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با تقویت کنترل و مراقبت‌های نامحسوس و اقدامات فنی ۲ نفر از سارقان را حین تردد در سطح شهر کاشان شناسایی و در یک عملیات ضربتی، متهمان را دستگیر کردند.

سرهنگ بساطی خاطرنشان کرد: پس از انتقال سارقان به پلیس آگاهی و در مواجه با ادله و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و در بازجویی های بعمل آمده به انجام ۱۱ فقره سرقت موبایل قاپی با همدستی ۲ نفر از سارقان در سطح شهر کاشان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی افزود: سارقان از آنجا که غیربومی بودند منزلی را به صورت روزانه در شهر کاشان اجاره کرده و پس از سرقت گوشی ، اموال مسروقه را داخل مخفیگاهشان نگهداری می‌کردند که در این خصوص بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان و در یک عملیات موفق، همدستان سارقان را دستگیر و در بازدید از مخفیگاه متهمان تعدادی گوشی تلفن همراه، سلاح سرد و پلاک موتور سیکلت سرقتی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان از شهروندان خواست: در مکان های خلوت و در ساعت پایانی شب و در زمان صحبت با موبایل، مواظب اطراف و افراد مظنون باشند و از قراردادن آن در جیب پشت شلوار خودداری کنند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.