• شناسه خبر : 19189

فرماندار کاشان خبر داد؛

خاموشی صنایع کاشان براساس جدول زمان بندی و اطلاع‌رسانی قبلی انجام می گیرد

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، محمدشریف زارعی با اشاره به گزارش ها و بررسی های سازمان هواشناسی گفت: بر اساس تحلیل های هواشناسی روند افزایش دما در کشور به ویژه مناطقی همانند دشت کاشان گرم تر از سال قبل خواهد بود.

وی اضافه کرد: ثبت افزایش دمای بیش از 2 درجه ای از میانگین دما در بهار سال جاری همراه با کاهش 40 درصدی بارش در این منطقه نشان از پیش بینی یک تابستان بسیار گرم همراه با تنش آبی ناشی از خشکسالی سال های اخیر، دارد. 

فرماندار ویژه و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کاشان تصریح کرد: ضروری است برنامه ریزی لازم برای کاهش ۳۰ درصدی مصرف انرژی و صرفه جویی در مصرف برق و آب شهرستان در دستور کار جدی دستگاه های اجرایی و همچنین شهروندان قرار گیرد.

زارعی در خصوص برنامه خاموشی صنایع، اظهار داشت: ایجاد هرگونه خاموشی در صنایع شهرستان براساس جدول زمان بندی مشخص و اطلاع‌رسانی قبلی از سوی اداره برق انجام می گیرد.

فرماندار کاشان در خصوص تغییر اقلیم در منطقه کاشان نیز بیان کرد: با توجه به تغییرات اقلیمی در منطقه کاشان لازم است کارشناسان و صاحب نظران این حوزه نسبت به ارائه تحقیقات و گزارش در خصوص راهکارهای مناسب سبک زندگی برای این تغییرات اقدام نمایند.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *