حادثه در آزادراه کاشان_قم، ۴ فوتی و ۳ مصدوم برجای گذاشت

منصور میرابوطالبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به تصادف یک دستگاه کامیونت با تریلی در محور قم – کاشان اظهار داشت: این حادثه که بامداد امروز اتفاق افتاد با اعلام این حادثه به جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان از سوی مرکز 115 شهرستان کاشان عوامل به محل حادثه اعزام شدند.


وی با بیان اینکه بلافاصله دو خودرو عملیاتی پایگاه شهید کریمیان طاهری کاشان به محل حادثه اعزام شدند، افزود: این خودروهای عملیاتی در قالب تیم های امداد و نجات به محل حادثه واقع در کیلومتر 55 آزادراه قم کاشان اعزام شدند و هلال احمر کاشان در زمینه آزادسازی عنلیات نجات را آغاز کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان با بیان اینکه متأسفانه این حادثه تلخ چهار فوتی در بر داشت، ابراز داشت: در این حادثه سه نفر نیز مصدوم شدند که توسط عوامل اورژانس 115 شهرستان کاشان به مراکز درمانی منتقل شده تا اقدامات درمانی آنان در آن مراکز پیگیری شود.

وی با بیان اینکه تیم های هلال احمر شهرستان کاشان با استفاده از تجهیزات فنی مصدومان این حادثه دلخراش را از خودرو رهاسازی کردند، گفت: تثبیت صحنه و‌ خودروهای حادثه دیده،‌ نوردهی محیط و همچنین کنترل ترافیک محور نیز بر عهده تیم‌های هلال احمر بود و علت حادثه نیز در دست بررسی است.


دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *